eladó telek

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 15 db
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

eladó telek

eladó telek hirdetést keres? Tekintse meg ingatlan listánkat és talája meg az Önnek megfelelő eladó ajánlatot!

eladó telek
2 találat

Eladó Építési telek, Lovasberény 8800 m² 49.9 M Ft

eladó Építési telek

Fejér megye, Lovasberény, Verébi Utca
Azonosító: 17_mda

Lovasberényi gyöngyszem: 8800 m²-es belterületi fejlesztési terület eladó! Leírás: Befektetők, fejlesztők és tágas térre vágyók figyelem! Eladásra kínálunk Lovasberény szívében egy egyedülálló adottságokkal rendelkező, 8800 m²-es, belterületi összközműves (utcában elérhető) ingatlant. A telek mérete és elhelyezkedése miatt kiválóan alkalmas lak...

Telek terület
8800 m²
Irányár
49.9 M Ft
(5.67 E Ft/㎡)
Eladó Szántó, Környebánya 3000 m² 9.99 M Ft

eladó Szántó

Komárom-Esztergom megye, Környebánya, Környebánya telep
Azonosító: 6_mda

Komárom-Esztergom vármegyében Környéhez tartozó Környebányán kínálok eladásra egy nagy méretű külön helyrajzi számú 3000 m2 es telket. A telek méretéből és elhelyzekedésésből adódóan kiválóan alkalmas gazdálkodásra vagy állandó lakhatásra is. Villany és víz a telekre bevan vezetve A területen fúrt kút is könnyen létesíthető. A telken található eg...

Telek terület
3000 m²
Irányár
9.99 M Ft
(3.33 E Ft/㎡)

2 találat
Ingatlan ajánlat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2